Obserwatorzy

czwartek, 10 marca 2011

Dom z widokiem na morze ....

Zasiadłam dziś do popołudniowej kawki sam na sam z moją ulubioną gazetą , zanurzyłam się z wielką przyjemnością w ciekawe artykuły i przede wszystkim piękne zdjęcia świetnie urządzonych wnętrz .... dom z widokiem na morze moje największe marzenie , "oczyma duszy" widzę się na pięknym , ukwieconym tarasie z filiżanką ulubionej kawy w dłoni , spoglądam w dal wsłuchana w szum wody , wpatrzona w fale .... eh.... tylko tyle i aż tyle potrzeba mi do  pełnego szczęścia . Kocham morze od zawsze i na zawsze .. tylko piasek przelewający się między palcami stóp daje mi odprężenie , tylko ten rok w którym urlop spędzamy nad morzem jest rokiem udanym . Kocham nasze morze razem z jego kaprysami , zimną wodą , deszczową pogodą która potrafi "zepsuć" cały urlop . Pięknie jest kiedy w strugach deszczu wędruję sobie brzegiem , zimna woda obmywa stopy ( w deszczu jest zdecydowanie mniej zimna) dookoła ani żywej duszy .... raj .

Niech spełniają się marzenia !

5 komentarzy:

 1. Ja Ci życzę spełnienia tych marzeń z serca całego...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję :) to jedno z tych nierealnych , ale czym byłoby życie bez marzeń , nawet jeśli nigdy się nie spełnią to dają jakiś sens :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Olu, jak ja Ciebie rozumiem!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Uwielbiam nasze morze!
  Niech Ci się spełni :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak pieknie i obrazowo to opisałaś, aż chce się pojechać nad morze. Życzę Ci spełnienia marzeń o domku z widokiem na morze. Sama też chętnie bym w takim zamieszkała. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Prawie poczułam ten piasek między palcami i zapach świeżej kawy... Jak juz spełnisz to marzenie, a tego z całego serca Ci życzę, to się wproszę na ten taras;) Moim marzeniem jest domek w górach, więc będziemy mogły się kiedyś, w dalekiej przyszłości, wymieniać widokami :).
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń